Шановні спонсори!

Проект «Українська казка» має дуже широку мету. В рамках даного проекту ми плануємо проводити різноманітні заходи з популяризації та розповсюдження українських казок: виставки, фестивалі, свята і багато-багато іншого, включно зі створенням мультиплікаційних фільмів на мотиви казок. А за деякими казками створювати повноцінні кінофільми, які не поступатимуться таким відомим екранізаціям, як «Володар Кілець», «Гаррі Поттер» та іншим.

Українська казка - це дивовижний світ, що мусить збагачувати світогляд нашого суспільства. Не залишайтесь байдужими до цього неперевершеного культурного надбання українського народу. Ваша участь у даному проекті може бути як в благодійному, так і в комерційному форматах.

Комерційний варіант може бути різноплановим, деталі можна обговорювати. Наприклад можна створити CD-диск мультфільмів на мотиви українських казок і продавати їх через будь-які точки продажу. Також ми плануємо створити на нашому Інтернет-ресурсі Інтернет магазин з продажу книжок українських казок. Благодійний варіант може бути реалізований у вигляді проведення фестивалю Української казки, хоча такий фестиваль може бути і комерційним. Отже поле нашої з Вами взаємодії широке і ми можемо обговорювати всі можливі варіанти. Телефонуйте, пишіть. Ми готові до плідної і взаємовигідної співпраці.

Інж.Тарас Капущак

Taras@kazka.in.ua

Тел.: +38 (067) 260 91 13

КонтактиЗ нами товаришують:

Сторінка Гайдамаки - історія Руси-УкраїниУкраїнські пісніКЕБУ - Команда електронних бiблiотек УкраїниТвоя ЛемковинаГО Клуб української культури АраттаНаше Місто - IF.UAУкраїнська суботня школа ДивосвітВідпочинок в Карпатах, Хата коло канаткиХолминський Будинок творчостіДитячий журнал ПізнайкоНаше-РіднеЖурнал 'Крилаті'


© Тарас Капущак, ідея, впорядкування, художнє оформлення, 2006-2009
Контакти:info@kazka.in.ua
Підтримка: ВГО «ДОЛЯ»
ВГО «ДОЛЯ»