Новини

Про все, що сталося у нас за всі останні днини,
про то сорока на хвості принесла вам новини.


*12 квітня 2010Конкурс казкарів та оповідачів пригод «Небилиця – 2010»
*/Zbirky/Konkurs.doc
*Повідомляємо вам про проведення Дрогобицькою громадською організацією Спілки Української Молоді за участі пригодницького журналу для дітей «Крилаті» та нашого сайту конкурсу казкарів та оповідачів пригод «Небилиця – 2010». Деталі конкурсу читайте тут: /Zbirky/Konkurs.doc та http://www.krylati.org/krylati/ Твори переможці будуть опубліковані у журналі «Крилаті» та розміщенні на сайтах «Крилаті», «Українська казка»
*15 Вересня 2009Поповнення в барвистій в'язанці :)
*/Zbirky/a_zbirnyk/Zmist.html
*Сьогодні ми раді вітати в барвистій в'язанці Євгена Романенка з новими ілюстрованими казками. Дякуємо авторові за казки й запрошуємо всіх до читання :)
*14 Червня 2009Нові казки від Галини Мирослави :)
*/Zbirky/Bohdanija/Zmist.html
*Раді вітати на нашій сторінці нові казки від Галини Мирослави. Щиро їй дякуємо за участь в розвитку проекту й запрошуємо всіх до ознайомлення :)
*1 Червня 2009Нові казки в скриньці від «Пізнайка» :)
*/Zbirky/Piznajko/Zmist.html
*Сьогодні в скриньці від «Пізнайка» з'явилося 8 нових ілюстрованих казок. Запрошуємо всіх до читання :)
*28 Травня 2009Нова ілюстрована скринька від журналу «Котя» :o)
*/Zbirky/Kotia/Zmist.html
*Сьогодні вам представляємо нову ілюстровану скриньку від редакції журналу „Котя”. Віримо, що ви цікаво проведете час читаючи нові барвисті казки :)
*9 Квітня 2009Збірка від Галини Мирослави "Богданія" :)
*/Zbirky/Bohdanija/Zmist.html
*Нещодавно ми повідомляли про поповнення барвистої в'язанки творами від Галини Мирослави. Сьогодні ж радо вам сповіщаємо, що маємо нові твори від неї і все те разом можете читати в окремій збірці "Богданія". Бажаємо приємно провести час за чудовими казками :)
*29 Березня 2009Іван Франко: «Коли ще звірі говорили»
*/Zbirky/Franko_Zviri/Zmist.html
*Сьогодні на нашій сторінці ви можете читати загальновідому й улюблену всіма з дитячих літ збірку казок про тварин в обробці Івана Франка «Коли ще звірі говорили». Ласкаво просимо всіх до книгарні :)
*26 Березня 2009Поповнення в скриньці від «Пізнайка» :)
*/Zbirky/Piznajko/Zmist.html
*Сьогодні раді вам повідомити, що скринька від «Пізнайка» поповнилася п'ятьма новими казками. Запрошуємо всіх до читання :)
*15 Березня 2009Нове в барвистій в'язанці :)
*/Zbirky/a_zbirnyk/Zmist.html
*Радо повідомляємо, що в барвистій в'язанці знову маємо нові цікаві твори - від Галини Мирослави. Запрошуємо всіх до читання :)
*3 Березня 2009Поповнення барвистої в'язанки :)
*/Zbirky/a_zbirnyk/Zmist.html
*Запрошуємо всіх познайомитися з барвистим світом Чибиряйчиків та дякуємо Ірині Моховій за цікаву подорож :)Розсилка новин [RSS Feed]


Розсилка новин електронною поштою
Ім'я:
E-mail:

Архів новин


З нами товаришують:

Сторінка Гайдамаки - історія Руси-УкраїниУкраїнські пісніКЕБУ - Команда електронних бiблiотек УкраїниТвоя ЛемковинаГО Клуб української культури АраттаНаше Місто - IF.UAУкраїнська суботня школа ДивосвітВідпочинок в Карпатах, Хата коло канаткиХолминський Будинок творчостіДитячий журнал ПізнайкоНаше-РіднеЖурнал 'Крилаті'


© Тарас Капущак, ідея, впорядкування, художнє оформлення, 2006-2009
Контакти:info@kazka.in.ua
Підтримка: ВГО «ДОЛЯ»
ВГО «ДОЛЯ»