Барвиста в'язанкаМарія Морозенко

Марія Морозенко: поетеса, член Національної спілки письменників України, автор збірок «Зоряні перевесла» – 1999 рік; «Елегія любові» – 2006 рік; історичної поеми «Княгиня Ольга» – 2004 рік, дитячих казок: «Про країну ласунів», навчальних серій «Хто це?», «Що це?», серії пізнавальних загадок, літературного переказу казки «Дванадцять місяців»; Керівник та ведуча культурологічної студії для юних «Сузір’я зірочок» при Національному музеї літератури. Співпрацюю із видавництвами: «Преса України», «Книжкова хата», «Три крапки», «Козарі», «Чізе», «Задруга», «Країна мрій», «Світ успіху» та інші.

*1*«Де найкраще в світі жити?»*
*2*День народження зайченят*
Дарія Тимоніна

Дарія Тимоніна: Художник-ілюстратор (закінчила коледж ім. І.Труша і Академію друкарства). Займається ілюструванням переважно дитячих книг. Любить малюків і гномів :) Православна.

*1*Гноми та інші*
Ольга Пенюк

Ольга Пенюк - поетеса, композитор народилася 20 липня 1954 року в місті Магадан (Росія) де були на засланні її батькі. І там, на далекій Колимі українці свято берегли українську мову, народні звичаї та українську культуру. З дитинства пише вірші і пісні. В 1973 році повертається в Україну, на Львівщину. Живе в м.Сокалі, працює в дитячій школі мистецтв ім. В.Матюка. Її пісні виконуються на багатьох обласних, всеукраїнських і міжнародних дитячих пісенних фестивалях. Вони звучать в різних куточках України та далеко за її межами в діаспорах понад 10 країн світу. Член літературно мистецького об’єднання «Колос», автор пісенних збірок «Різдвяні дзвіночки » – 2002 рік; «Країна Дитинства» – 2003 рік; «Черешнева віхола» – 2004 рік, «Кольоровий дощик» - 2006 рік, «Дарунок з неба» - 2008 рік, поетичної збірки для малят «У краю барвінковім» - 2005 рік, автор дитячих казок: «У пошуках веселки», «Пригоди курчатка». Співпрацює з Львівським видавництвом «Українські технології».

*1*В пошуках веселки*
*2*Віршики :)*
Людмила Шамрай

Людмила Шамрай: пишу вiршi для дiтей наймолодшого вiку, в 2005 роцi вийшла моя збiрка «Вiтамiни для Марини» (м. Запорiжжя), готовий прозовий твiр «Рудик-мандрiвник» (для майбутніх туристiв :) ), де я та iграшкове лисенятко Рудик їдемо до Криму). В ньому я намагалася передати свою любов до рiдної землi, в майбутньому планую об'їздити всю Україну i написати про мальовничi мiста нашої країни. Зараз працюю над казкою про Веселку-Лесю та Мiсто сiрого кольору.

*1*Чоловік у хутряній шапці*
*2*Дядечко і чарівна мітла*
*3*Віршики :)*
Надія Репета

*1*Сонце, вітер і хмаринки*
*2*Диво – слово, слово – рай!*
*3*Абетка*
*4*Сонячно вітає Львів вересневих школярів*
*5*Є у мами чобітки*
Ірина Мацко

Народилася 21 травня 1978р. у м.Тернополі. Пишу дитячі та дорослі казки, оповідання. Ілюструю, укладаю хрестоматії та розвиваючі зошити для дошкільнят. Писати почала після народження другої дитини – сина. Спочатку це були казки для своїх діток, але бажання поділитися ними з іншими дітьми підштовхнуло до опублікування їх у пресі та на сторінках дитячих сайтів. *** Перший власний доробок створений у 2004 році - фотоальбом-казка для новонароджених „Казка твого народження”, який побачив світ у видавництві „Навчальна книга Богдан” у березні 2007 року. З квітня 2007 року - публікування у Чернігівській газеті „Деснянська правда” серії дитячих казочок про маленькі букви з власними ілюстраціями. У жовтні 2007 року - надруковано перші жіночі новелли у львівському журналі „Найкращі жіночі історії”, у львівському тижневику „Життя”, літературні замальовки у журналі „Історії про кохання”. Казки про маленькі букви а також пізнавальні казки про природу друкуються у дитячому журналі „Ангелятко”. Фіналіст першого конкурсу малої прози „Сила малого”. Твір увійшов у 100 кращих творів та книгу „Сила малого”, що була видана за результатами конкурсу.

*1*Пригода дубового листочка*
*2*Голочка та Подушечка*
*3*Загублена писанка*
*4*Медовий Сухарик*
*5*Невидимі друзі: Вушик, Горлик та Носик*
*6*Зажурилась бабуся Зима*
*7*Пригоди маленького Мобіка*
*8*Абетка*
Христина Дорожовець

Народилася 1972 р. в м. Львові. Закінчила факультет української філології Львівського державного університету ім. І. Франка, спеціальність “викладач української мови та літератури, викладач зарубіжної літератури, фольклорист”. Працювала коректором, літературним редактором, журналістом у львівських газетах “Поступ”, “Експрес”, “Суботня пошта”, в журналі “Жіночі секрети”. З 1994 р. займається медичною журналістикою, з 2007 року – головний редактор спеціалізованого журналу для фармацевтів і медиків “Аптека Галицька”. Вірші друкувались у періодиці, в часописі Союзу Українок Америки “Наше життя”, звучали у програмах Національного радіо. Прозові переклади з польської та англійської публікувалися у журналі “Всесвіт”, звучали на радіо “Воскресіння”. Мешкає у Львові.

*1*Віршики :)*
Галина Левицька

Народилася 19 квітня 1961 року на Чернігівщині в м. Прилуки. Літературної освіти не має. З дитинства писала поетичні та прозові твори. За шкільних років мала диплом другого ступеня в конкурсі юних поетів Чернігівщини. Навчалася в м Києві в інституті харчової промисловості. Під час навчання друкувалася у вузівській газеті. Зараз живе на Хмельниччині в м. Ізяслав. Заміжня. Має семеро дітей. Християнка.

*1*Бажання серця*
*2*Сад і хлопчик (для менших)*
*3*Сад і хлопчик (Життєдайний меч)*
Славно

*1*Чебиряйчики*
*2*Про те, як чебиряйчик Зайчик знайшов собі домівку*
*3*Риболовля пана Боровика-Дубовика*
Євген Романенко

Народився 27 січня 1981 року. Закінчив Слов'янський державний педагогічний університет. Колись був рекордсменом України з плавання серед параолімпійців. КМС з плавання. Зараз займаюсь 3д-дизайном та анімацією. Мрію написати щось на зразок 'Незнайки та його друзів' чи 'Аліса в країні див'. Але сучасні пригоди. Зробити анімацію за своїм сценарієм. Мені дуже подобається писати казки. Взагалі-то я початківець))) Два місяці вже живу у Києві. *** Всі ілюстрації виконала Аліна Шлапак. Їй 20 років і вона навчається у художньому училищі міста Донецьк. А народилася вона там, де і я, у м. Комсомольське Донецької обл.

*1*Зоряний зайчик*
*2*Про хлопчину, який багато лаявся*
*3*Земля й Місяць*
Авторські та інші права належать відповідним власникам. Передрук творів без їхнього дозволу заборонений.
© Тарас Капущак, ідея, впорядкування, художнє оформлення, 2006-2009
Контакти:info@kazka.in.ua
Підтримка: ВГО «ДОЛЯ»
ВГО «ДОЛЯ»