Скринька від «Котя»
Журнал Котя

Ілюстровані казки цієї збірки люб'язно надані нам редакцією журналу „Котя” :o)

Дитячий пізнавально-ігровий журнал “КОТЯ” видається українською мовою і виходить один раз на місяць. Роздивившись журнал, ви одразу помітите його ексклюзивність та несхожість на інші дитячі журнали.
Кожен номер журналу “КОТЯ”, - це маленька енциклопедія на задану тему, але написана вона так, що дитина із захопленням дослідника читає, грає, відгадує і, в результаті, легко й надовго запам‘ятовує матеріал. Темами журналу вже були “Зимові види спорту”, “Замки та фортеці”, “Таємниці стародавнього Єгипту”, “Літні види спорту”, “Історія виникнення побутової техніки”, “Світ комах”, “Загадки Японії”, “Міфи та історія стародавньої Греції”, тощо. У майбутньому, на тисячі шанувальників журналу “КОТЯ” очікують “Загадки Інків та Ацтеків”, “Світ птахів”, та багато, багато іншого. В журналі ви зустрінете рубрики “А чи знаєте ви?”, “Ерудит”, “Весела англійська” та багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів!

А ще “КОТЯ” несе дитині те, чого так не вистачає у сучасному світі – доброту і щирість.

Головний редактор журналу ОЛЬГА ЛАПУШЕНА

Найкращий спосіб своєчасно отримати журнал “КОТЯ” – оформити передплату на нього у будь-якому поштовому відділенні.
Передплатний індекс видання 06870 (6870).
*1*Як зебра отримала свої смуги*
*2*Іграшки*
*3*День та Ніч*
*4*Круті та Тихоні*
*5*Аліса у міжпрограм'ї*
*6*Хто найважливіший*
*7*Пригоди червоного автомобільчика*Авторські та інші права належать відповідним власникам. Передрук творів без їхнього дозволу заборонений.
© Тарас Капущак, ідея, впорядкування, художнє оформлення, 2009
Контакти:info@kazka.in.ua
ВГО «ДОЛЯ»